Program doboru Centrale wentylacyjne Komfovent Verso

Program doboru Centrale wentylacyjne Komfovent Verso

Pobierz program VERSO

Program doboru central Komfovent Verso

Program dostosowany do wymagań Dyrektywy Ekoprojekt ( Nr 1254/2015).

Narzędzie dla projektantów i firm instalacyjnych z branży HVAC - program doboru  VERSO (dostępny w polskiej wersji językowej) - w prosty i intuicyjny sposób pozwala na dobór przez użytkownika optymalnej centrali wentylacyjnej z serii Komfovent VERSO (jednostki o wydajności od 1000 m3 / h.)

Dzięki programowi, centrale wentylacyjne z typoszeregu VERSO można przeliczyć z uwzględnieniem wymagań projektowych takich jak ilość powietrza, temperatura czy użyte podzespoły. Program charakteryzuje się łatwą i intuicyjną obsługą, daje możliwość wyboru trzech rodzajów odzysku ciepła: na wymienniku obrotowym, krzyżowym (lub podwójnym krzyżowym) oraz przeciwprądowym. W efekcie użytkownik otrzymuje plik PDF (karta doboru) z danymi technicznymi centrali wentylacyjnej: wymiarami, parametrami powietrza, współczynniki SFP, wydajnością, sprawnością odzysku ciepła, zużyciem energii, parametrami akustycznymi urządzenia, a także klasą energetyczną centrali wentylacyjnej.

Ważne! Karta doboru zawiera jasną deklarację, czy urządzenie spełnia wymagania dyrektywy Ekoprojekt - pozycja „Ocena zgodności centrali”.

Program VERSO

Program VERSO

Program VERSO

Program VERSO

Potwierdzenie parametrów danego urządzenia oraz pełną ofertę techniczno-handlową, można uzyskać kontaktując się z dystrybutorem urządzeń KOMFOVENT na terenie polski - firmą VENTIA Sp. z o.o

Instrukcja instalacji programu Komfovent Verso

1. Pobierz plik verso_aktualny.exe (wielkość pliku 38,4 MB) za pomocą powyższego linku i zapisz go na swoim komputerze.

2. Następnie uruchom pobrany plik w celu rozpoczęcia instalacji oprogramowania.

3. Wskaż katalog w którym zostanie zainstalowany program i kliknij "Install"

4. Instalacja może potrwać kilkadziesiąt sekund. Zakończenie procesu instalacji jest sygnalizowane poniższym oknem z komunikatem „Finish”.

5. Uruchom program za pomocą ikony „Komfovent Verso” na pulpicie.

6. Po uruchomieniu programu doboru wybierz wersję językową, w której będziesz pracować.