Zgłoś chęć udziału w zupełnie nowej odsłonie bezpłatnego, praktycznego szkolenia autoryzacyjnego z central wentylacyjnych KOMFOVENT DOMEKT w Twoim mieście!

Centrale wentylacyjne Komfovent DOMEKT to seria urządzeń dedykowanych dla domów jednorodzinnych i mieszkań. To bogaty typoszereg urządzeń o wydajnościach od 50 do 800 m3/h. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać rekuperator wyposażony w obrotowy lub przeciwprądowy wymiennik ciepła. Układ króćców zapewnia łatwą instalację poziomą, pionową lub w wersji podwieszanej. Komfovent DOMEKT to również pierwszy rekuperator naprawdę on-line z pełną 3-letnią gwarancją producenta!

Więcej o Komfovent Domekt

W trakcie praktycznego szkolenia:

Poznasz podstawy projektowania i dowiesz się, jak optymalnie dobrać urządzenie

Poznasz wszystkie funkcje zintegrowanej automatyki sterowania C6/C6M oraz dowiesz się, jak je w praktyce wykorzystać

Razem przeanalizujemy najczęstsze problemy, z jakimi możesz się spotkać w trakcie uruchomienia centrali

Odkryjesz możliwości on-line rekuperatorów Komfovent Domekt i dowiesz się, co na co dzień dadzą Twojemu klientowi

Obiektywnie, wspólnie porównamy wymienniki obrotowe i przeciwprądowe – przeanalizujemy ich wady i zalety, obalimy mity, jakie krążą po rynku

UWAGA! Szkolenie nie posiada wyodrębnionej części teoretycznej! Całość jest prowadzona w formie warsztatu z przykładami i ćwiczeniami praktycznymi.

Informacje organizacyjne:

Godziny szkolenia 9:00-14:00

Do dyspozycji uczestników bezpłatny parking

Zapewniamy przerwy kawowe oraz obiad

Kameralne grupy maks. 10-12 uczestników (w zależności od lokalizacji)

UWAGA! W związku z obecną sytuacją epidemiczną podczas szkoleń zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa: chodzimy w maseczkach ochronnych zakrywających usta i nos; po wejściu odkażamy ręce płynem dezynfekującym; staramy się zachować bezpieczną odległość między sobą.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ:

    
 
   
 

ZAPISZ SIĘ!

Regulamin udziału: