Szkolenia autoryzacyjne Komfovent Domekt Ventia

Weź udział w szkoleniu autoryzacyjnym Komfovent w Twoim mieście

NOWA EDYCJA 2022

Zgłoś chęć udziału w zupełnie nowej odsłonie bezpłatnego, praktycznego szkolenia autoryzacyjnego z central wentylacyjnych KOMFOVENT DOMEKT w Twoim mieście!

UWAGA! Jeśli przy danym szkoleniu jest status "brak miejsc" kliknij button i wpisz się na listę rezerwową. Jeśli jest status "odbyło się", kliknij button i zapisz się, a zostaniesz poinformowany jak tylko zorganizujemy kolejne szkolenie w tym mieście.

Najbliższe szkolenia:

 

Kraków

24 listopada

 

Kielce

17 listopada

Warszawa

30 listopada

Łódź

7 grudnia

Dostępne miejsca Dostępne szkolenie

Brak miejsc Brak miejsc

Zakończone szkolenie Zakończone szkolenie

Nie ma Twojego miasta na mapie szkoleń? Zgłoś potrzebę szkolenia Komfovent w Twoim mieście – wpisz poniżej miasto i wyślij.

Centrale Komfovent Domekt Ventia

Centrale wentylacyjne Komfovent DOMEKT to seria urządzeń dedykowanych dla domów jednorodzinnych i mieszkań. To bogaty typoszereg urządzeń o wydajnościach od 50 do 800 m3/h. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać rekuperator wyposażony w obrotowy lub przeciwprądowy wymiennik ciepła. Układ króćców zapewnia łatwą instalację poziomą, pionową lub w wersji podwieszanej. Komfovent DOMEKT to również pierwszy rekuperator naprawdę on-line z pełną 3-letnią gwarancją producenta!

Więcej o Komfovent Domekt

W trakcie praktycznego szkolenia:

Poznasz podstawy projektowania i dowiesz się, jak optymalnie dobrać urządzenie

Poznasz wszystkie funkcje zintegrowanej automatyki sterowania C6/C6M oraz dowiesz się, jak je w praktyce wykorzystać

Razem przeanalizujemy najczęstsze problemy, z jakimi możesz się spotkać w trakcie uruchomienia centrali

Obiektywnie, wspólnie porównamy wymienniki obrotowe i przeciwprądowe – przeanalizujemy ich wady i zalety, obalimy mity, jakie krążą po rynku

Odkryjesz możliwości on-line rekuperatorów Komfovent Domekt i dowiesz się, co na co dzień dadzą Twojemu klientowi

UWAGA! Szkolenie nie posiada wyodrębnionej części teoretycznej! Całość jest prowadzona w formie warsztatu z przykładami i ćwiczeniami praktycznymi.

Informacje organizacyjne:

Godziny szkolenia 9:00-14:00

Do dyspozycji uczestników bezpłatny parking

Zapewniamy przerwy kawowe oraz obiad

Kameralne grupy maks. 10-12 uczestników (w zależności od lokalizacji)

UWAGA! W związku z obecną sytuacją epidemiczną podczas szkoleń zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa: chodzimy w maseczkach ochronnych zakrywających usta i nos; po wejściu odkażamy ręce płynem dezynfekującym; staramy się zachować bezpieczną odległość między sobą.

Zgłoś chęć udziału w naszym wydarzeniu. Wypełnij poniższy formularz

Wypełnienie formularza oznacza deklarację chęci uczestnictwa w danym wydarzeniu. Pańśtwa uczestnictwo zostanie ostatecznie potwierdzone telefonicznie an tydzień przed wydarzeniem. W przypadku bardzo dużej liczby chętnych zastrzegamy możliwość zaproponowania innego, dodatkowego terminu wydarzenia.

Regulamin udziału:

  • Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników.
  • Każdy z uczestników zgłaszając chęć udziału zgadza się na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych z sytuacją epidemiczną w Polsce – noszenie maseczki zakrywającej usta i nos, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości od innych uczestników.
  • Przy potwierdzeniu udziału uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie oświadczenia dotyczącego aktualnego stanu zdrowia. Zgłaszając chęć udziału uczestnik wyraża zgodę na jego wypełnienie i przekazanie przed szkoleniem osobie prowadzącej
  • Z jednej firmy mogą uczestniczyć w szkoleniu maksymalnie 2 osoby w jednym terminie. W przypadku chęci przeszkolenia większej liczny pracowników zapraszamy w innych terminach lub prosimy o kontakt emailowy w celu ustalenia indywidualnego szkolenia firmowego – e-mail tomasz.osuchowski@ventia.pl