Aby móc z pełną odpowiedzialnością nazwać Komfovent Domekt pierwszym rekuperatorem naprawdę on line Komfovent i VENTIA zbudowali system, który składa się z 7 w pełni zintegrowanych ze sobą elementów:

Steruj centralą z każdego miejsca na Ziemi – dzięki połączeniu z chmurą producenta. APLIKACJA KOMFOVENT CONTROL

Łącz się z centralą bez kabli, Wi-Fi w standardzie. NANO ROUTER zawsze gratis.

Korzystaj z bezpłatnej pomocy technicznej i serwisu on-line także po gwarancji. ZDALNE WSPARCIE SERWISOWE ON-LINE.

Korzystaj zawsze z aktualnego, najnowszego oprogramowania Twojej centrali. MOŻLIWOŚĆ BIEŻĄCEJ AKTUALIZACJI.

Łatwo steruj swoją centralą z dowolnego urządzenia. WEBSERWER zawsze w standardzie.

Automatyczne połączenie centrali z Internetem. INTELIGENTNY PROTOKÓŁ DHCP.

Funkcje są w 100% dostępne dla wszystkich urządzeń wyposażonych w automatykę sterowania C6. PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ WSTECZNA.

 

UWAGA! System jest dostępny dla WSZYSTKICH central wentylacyjnych Komfovent Domekt wyposażonych w automatykę sterowania C6 - w każdej wersji, bez żadnych dodatkowych kosztów!

3-letnia pełna gwarancja producenta

Jedynym warunkiem otrzymania 3-letniej gwarancji jest podłaczenie urzadzenia do Internetu i rejestracja na stronie www.ventia.pl swojego rekuperatora. Co ważne, przedłużenie gwarancji bedzie mozliwe dla wszystkich urzadzeń zakupionych OD POCZATKU 2020 roku.

Zarejestruj się!

 

 
Centrala wentylacyjna Komfovent DOMEKT – pierwsza centrala naprawdę on-line:
 

Poznaj historię Andrzeja - wykonawcy instalacji HVAC oraz jego klientki - Anny.

 
Anna lubi nowoczesne rozwiązania, lubi być on-line. Dlatego szuka rekuperatora, który będzie jej na to pozwalał. Zobacz na obrazku obok, jakie funkcje - według Anny - powinien mieć idealny rekuperator do domu.
 
Instalator - Pan Andrzej rozmawia z Anną – swoją klientką. Rekomenduje rekuperator Komfovent DOMEKT, jako najlepsze połączenie jakości, możliwości i dobrej ceny. To pierwsza centrala wentylacyjna naprawdę ON-LINE!
 
Komfovent Domekt – rekuperator naprawdę on-line (wybrane modele – bestsellery 2018 i 2019)
  
 
Na etapie budowy nie ma konieczności wyprowadzania dodatkowych przewodów do pomieszczenia gdzie będzie stała centrala. Wszystkie centrale Komfovent DOMEKT mają w standardowym wyposażeniu nano routery WiFi, które umożliwiają bezprzewodowe połączenie z domowym routerem.*
 
Pan Andrzej układa instalację. Korzysta z kształtek VENTO by HAVACO w systemie uszczelkowym oraz produktów do wentylacji HAVACO. Oszczędza czas i pieniądze.
Pan Andrzej montuje urządzenie i podpina je do sieci Internet. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu protokołu DHCP, centrala automatycznie wykrywa połączenie z siecią Internet, a następnie konfiguruje połączenie z chmurą producenta.
Anna jest on-line i już wie, że Komfovent DOMEKT to był bardzo dobry wybór. To wszystko dlaczego wybrała tą centralę ma już dostępne - zawsze i od ręki.