Klienci VENTIA z wizytą w fabryce KOMFOVENT

Wróć do głównej listy aktualności

Wycieczka do fabryki

W połowie czerwca, VENTIA jako wyłączny dystrybutor Komfovent w Polsce zaprosiła swoich Klientów na wyjazd na Litwę.

Firmy wykonawcze oraz projektanci HVAC zwiedzili fabrykę Komfovent, w której mieli okazję zobaczyć m.in. w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, laboratoria czy stanowiska kontroli jakości. To co istotne, fabryka podczas wizyty gości z Polski nie wstrzymała produkcji, więc klienci na własne oczy mogli zobaczyć jak wygląda kompletny proces produkcyjny central wentylacyjnych Komfovent. W wyjeździe brali udział Klienci z regionów: Śląskiego, Dolnośląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego, Wielkopolski oraz Zachodniopomorskiego.

Wizyta w fabryce to tylko jeden z punktów programu wycieczki – po za tym, klienci wraz ze swoimi Kierownikami Regionów VENTIA zwiedzili starówkę w Wilnie, Zamek w Trokach, mieli okazję spróbować Litewskich specjałów w najlepszych restauracjach oraz bawić się w jednym z najlepszych wileńskich klubów.

Wszystkim klientom, biorącym udział w wyjeździe, bardzo dziękujemy za udział i spędzenie z nami tych ciekawych, pełnych pozytywnych emocji dni.

KOMFOVENT to jeden z liderów branży HVAC w Europie. Posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie Środkowo-wschodniej. Firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji central wentylacyjnych. Rocznie, fabryki Komfovent produkują ponad 20000 urządzeń, co oznacza, że do tej pory na rynku zostało zainstalowanych kilkaset tysięcy urządzeń. Dzięki własnym laboratoriom oraz wysokim nakładom na badania i rozwój, firma wypracowała szereg unikalnych

rozwiązań konstrukcyjnych, a produkty Komfovent wyróżniają się na rynku nie tylko wysoką jakością oraz parametrami technicznymi, ale również zaawansowaną automatyką plug[&]play, szerokim zakresem wydajności oraz innowacyjnością i energooszczędnością. Firma przywiązuje dużą wagę do niezawodności oraz trwałości urządzeń, dlatego każda centrala wentylacyjna przechodzi kilku etapowy proces kontroli jakości przed wysłaniem do odbiorcy.