Najważniejsze informacje o inwestycji

Nazwa:

Galeria Handlowa Stokrotka

Rodzaj budynku:

Centra i galerie handlowe

Miasto:

Przasnysz

Rozwiązanie:

Komfovent VERSO PRO

Modele central:

Komfovent VERSO PRO R-10, R-20, R-50, R-60

Komfovent VERSO PRO R-10; VERSO PRO R-20 (2 szt.); VERSO PRO R-50 (3 szt.); VERSO PRO R-60 (2 szt.)

Opis :

Galeria Stokrotka to największa galeria handlowa w Przasnyszu. Klienci mają do dyspozycji kilkadziesiąt sklepów w tym: duży supermarket, drogerię, sklepy odzieżowe i z zabawkami. Centrale wentylacyjne Komfovent dostarczają świeże powietrze do wszystkich pomieszczeń Galerii. Zastosowano Centrale wentylacyjne KOMFOVENT VERSO PRO od 10 do 60, z wymiennikiem obrotowym, komorą mieszania, nagrzewnicą wodną kanałową, chłodnicą glikolową - funkcja ogrzewania i chłodzenia galerii.

Z czym musieliśmy się zmierzyć

Umowa najmu w Galerii Stokrotka wymaga na Inwestorze utrzymania ściśle określonych parametrów klimatu wewnątrz wynajmowanych pomieszczeń. Głównym zadaniem wybranych central wentylacyjnych poza dostarczaniem świeżego powietrza jest zatem ogrzewanie i chłodzenie Galerii Handlowej. Zintegrowana automatyka sterowania, wysoka sprawność odzysku ciepła na wymiennikach obrotowych (średnio 85%) oraz najwyższej jakości podzespoły urządzenia sprawiają, że parametry komfortu utrzymywane są na niespotykanym dotychczas poziomie, zapewniając jednocześnie znaczne oszczędności (mniejsze zapotrzebowanie na moc grzewczą i chłodniczą).

 

Dlaczego Komfovent zdaniem klienta:

O wyborze central wentylacyjnych Komfovent zadecydowała jakość urządzeń, dostępność lokalnego autoryzowanego serwisu oraz możliwość zarządzania urządzeniami przez webserver. Nie bez znaczenia, była również wysoka jakość obsługi sprzedażowej i technicznej.