NOWA SIEDZIBA VENTIA - już w styczniu

Już w styczniu 2020 r będziemy mieli przyjemność przyjmować swoich klientów w zupełnie nowej siedzibie położonej we właśnie wykańczanym Ideal Idea City Parku przy ul. Mieczysława Słowikowskiego na granicy Warszawy i Raszyna.

Ideal Idea City Park to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce – cały kompleks jest realizowany w technologiach zgodnych z restrykcyjnymi normami izolacyjnymi, które wejdą w 2021r. oraz z certyfikatem BREEAM co oznacza, że nasza nowa siedziba będzie spełniała najwyższe kryteria w takich kategoriach jak jakość powietrza, komfort termiczny, akustyka czy zużycie energii i innowacyjność.

Pracownicy i klienci będą mieli do dyspozycji 2000m² powierzchni magazynowej (więcej o ponad 75%) oraz 586m² biurowej (więcej o 140%) rozmieszczonych na parterze i piętrze.

Nowa, dużo większa siedziba firmy to naturalny krok w rozwoju naszej firmy. Z roku na rok VENTIA rozwija się bardzo dynamicznie, stale zwiększając zatrudnienie, zwiększając portfolio klientów i poszerzając zakres produktów dostępnych prosto z magazynu. To bardzo ważne dla naszych klientów, żeby na miejscu byli komfortowo obsłużeni oraz dostali „od ręki” wszystko czego potrzebują – zaczynając od akcesoriów montażowych HAVACO, a na centralach wentylacyjnych KOMFOVENT i klimatyzatorach AlpicAir kończąc.

Liczy się także lokalizacja – będzie jeszcze lepsza niż obecna. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła S2/POW sprawi, że klienci od razu będą mogli skierować się dzięki obwodnicy na wybraną wylotówkę z miasta bez stania w korkach. Dla klientów z Warszawy również dojazd jest komfortowy - Ideal Idea City Park znajduje się tylko 12 minut drogi od lotniska i 18 z centrum.

W rok 2020 będziemy wchodzić z planami dalszego silnego rozwoju działów: handlowego, technicznego oraz serwisu i stałego zwiększania stanów magazynowych produktów – przede wszystkim central wentylacyjnych Komfovent, klimatyzatorów AlpicAir oraz akcesoriów HAVACO. Bez nowej, większej siedziby byłoby to mocno utrudnione.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia VENTIA w nowym miejscu już 2 stycznia 2020r.