Banner z uściskiem dłoni i rekuperatorami Komfovent Domekt

Pobierz nową wersję aplikacji Komfovent Control!

Komfovent - rozwijamy się dla Ciebie.

Smartfon z uruchomioną alikacją Komfovent Control

Już dziś pobierz najnowszą, rekomendowaną przez producenta wersję aplikacji Komfovent Control!

Masz rekuperator Komfovent Domekt wyposażony w automatykę sterowania C6, C6M, C8 i sterujesz nim za pomocą aplikacji Komfovent Control?

Aby dalej cieszyć się bezproblemowym sterowaniem i móc w przyszłości korzystać ze wszystkich nowych funkcji i aktualizacji, już dziś POBIERZ NOWĄ WERSJĘ aplikacji i dodaj do niej swoje urządzenie.

UWAGA!

Od 1 marca 2023 r. wersja aplikacji - "Komfovent Control:Discontinued" nie będzie obsługiwana.

Obsługa posprzedażowa - klucz do zaufania Klienta.

Obrazek z latopem tabletem i smartfonem

Nowa wersja aplikacji - wstęp do większych nowości on-line

W Ventia i Komfovent wiemy, jak ważna jest obsługa posprzedażowa klienta. Wiemy, że moment zakupu urządzenia to dopiero początek wspólnej drogi. Dlatego oferujemy Ci teraz nową wersję aplikacji Komfovent Control, dzięki której już niedługo będziesz mógł cieszyć się zupełnie nowymi rozwiązaniami on-line oferowanym przez Komfovent. Wprowadzą one komunikację i wsparcie klienta na zupełnie nowy poziom. Bądź na to gotowy!

Jeszcze lepszy kontakt w każdej sytuacji.

Stare przysłowie mówi, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Dlatego rozumiemy, że kluczowe w zdobyciu zaufania instalatorów, partnerów handlowych i inwestorów jest zapewnienie im narzędzi, dzięki którym mają pełne wsparcie i opiekę jeśli pojawi się trudniejsza chwila – moment awarii. Nowa wersja aplikacji oraz nowoczesne platformy on-line, które oddamy w ręce instalatorów i użytkowników końcowych już w 2023 r., zapewnią maksymalnie szybkie i komfortowe zgłaszanie wszelkich zdarzeń serwisowych.

Zupełnie nowy poziom opieki posprzedażowej!

To właśnie nowe Platformy wsparcia, nad którymi intensywnie pracujemy, sprawią, że jakość opieki posprzedażowej dla instalatorów montujących nasze urządzenia oraz inwestorów, którzy potem używają ich na co dzień wejdzie na ZUPEŁNIE INNY POZIOM.

Szczegóły wkrótce.

Ikona znak zapytania

Potrzebujesz pomocy technicznej związanej z instalacją nowej wersji aplikacji Komfovent Control? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Robert Rabiński - Kierownik Techniczny
tel. 502 614 493
mail: robert.rabinski@ventia.pl