HVAC MEETING - 18.10.2023, Stadion PGE Narodowy, Warszawa

18 października tego roku będzie miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w branży HVAC w tym roku, kierowane do do osób zainteresowanych projektowaniem instalacji HVAC. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z cenionymi ekspertami branży wentylacyjnej, poznać najnowsze rozwiązania i regulacje prawne, oraz wymienić się doświadczeniami.

Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowej wiedzy, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. HVAC Meeting to całodzienne  spotkanie, które odbędzie się na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

W programie wydarzenia znajdują się prelekcje prowadzone przez ekspertów w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji, prezentacje nowoczesnych rozwiązań oraz panel dyskusyjny, podczas którego będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami.

Celem HVAC Meeting jest stworzenie otwartego forum wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania wentylacji i klimatyzacji - zarówno w budownictwie komercyjnym jak i mieszkaniowym oraz zagadnieniami związanymi z termomodernizacją obiektów już istniejących.

 Już dziś zapraszamy na stronę www.hvacmeeting.pl, gdzie poznacie szczegóły tego wydarzenia i będziecie mogli się zarejestrować - rejestracja jest konieczna, aby móc wziąć udział w HVAC MEETING 2023