System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System, już dostępny prosto z magazynu również w średnicy 90 mm!

System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System to kompletne rozwiązanie dystrybucji powietrza, dedykowane do współpracy z centralami rekuperacyjnymi Komfovent Domekt. Teraz, system jest w pełni dostępny prosto z magazynu generalnego dystrybutora w Polsce, firmy VENTIA, w dwóch średnicach: 75 mm oraz 90 mm.

HAVACO Flexo System zawiera:

Zintegrowany HAVACO Flexo System umożliwia szybszy i prostszy montaż instalacji wentylacji/rekuperacji, w szczególności w domach, przekładający się bezpośrednio na oszczędność czasu oraz kosztów.

Dzięki zastosowaniu systemu Havaco Flexo System otrzymujemy mniejsze gabaryty kanałów w stosunku do tradycyjnych systemów wentylacji, co umożliwia zalanie w stropie lub ukrycie w ścianie.

Dzięki wprowadzeniu do stałej oferty magazynowej nowej, większej średnicy przewodu wentylacyjnego fi 90mm., możemy dostarczyć do pomieszczeń więcej świeżego powietrza, zmniejszając przy tym ilość prowadzonych kanałów wentylacyjnych.

Dlaczego warto stosować HAVACO Flexo System:

  • Prosty w projektowaniu i wykonaniu.
  • Montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi.
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna.
  • Doskonałe właściwości termiczne i akustyczne.
  • Wysokiej jakości uszczelki gumowe.
  • Niewielka wysokość umożliwiająca zalanie w stropie lub ukrycie w ścianie.
  • Niskie opory instalacji – mały promień gięcia, gładka powierzchnia.
  • Przewody o właściwościach antystatycznych, antybakteryjnych i antygrzybicznych.
  • Szeroka gama kształtek gwarantująca łatwe wykonanie każdej instalacji.
Więcej informacji

Generalnym dystrybutorem marki HAVACO w Polsce jest firma VENTIA

Marka HAVACO powstała w roku 2013 w wyniku nieustannie rosnących potrzeb rynku HVAC na nowoczesne, niezawodne, a jednocześnie przystępne cenowo urządzenia i akcesoria do wentylacji. Wszystkie produkty marki zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić oczekiwania klientów zarówno pod względem ceny, jak i skuteczności, a zastosowane komponenty zapewniają wysoką niezawodność.

Wyłącznym dystrybutorem marki HAVACO w Polsce jest firma Ventia. Gwarantuje to najwyższą jakość obsługi, pełne wsparcie handlowe (biura Techniczno-Handlowe w całej Polsce), techniczne i logistyczne oraz autoryzowany serwis na terenie całego kraju.

Jednym z podstawowych priorytetów marki jest dostępność - dlatego większość asortymentu dostepna jest zawsze od ręki z magazynu dystrubutora w Raszynie pod Warszawą.