Misją naszej firmy jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży HVAC oraz dostarczanie im najlepszych jakościowo, konkurencyjnych cenowo, oraz sprawdzonych w praktyce rozwiązań z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Nasze działania zawsze opieramy na szacunku i budowaniu partnerskich relacji z naszymi Klientami. Dużym atutem naszej firmy jest własny magazyn co przekłada się na bieżącą dostępność szerokiego asortymentu.  

Gwarantujemy najwyższą jakość - nie tylko w ofercie, ale i na poziomie obsługi. Aktywnie dzielimy się naszą znajomością teorii oraz praktyki branży HVAC, szukając najlepszych rozwiązań, które pomogą spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski marek: KOMFOVENT (centrale wentylacyjne i rekuperacyjne), DANTHERM (basenowe centrale wentylacyjne i osuszacze), HAVACO (kurtyny powietrzne, wentylatory, nagrzewnice, dystrybucja powietrza, materiały montażowe), STAVOKLIMA (kurtyny powietrzne, aparaty g-w, produkty tłumiące), CASALS (wentylacja oddymiająca i przemysłowa), ALPICAIR (klimatyzatory RAC/CAC, systemy VRF), jak również dystrybutorem innych produktów do montażu instalacji HVAC. 

 

pliki/ventia/images/ventia/misja-cele-1.jpg  monter z planami

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone