Ventia Sp. z o.o.

ul. Słowikowskiego 81
05-090 Raszyn
info@ventia.pl

 

GODZINY PRACY:
Poniedziałek–Piątek: 8:00-16:00

NIP 5213546694
Tax ID PL 5213546694
REGON
142070909
KRS
0000342440
BDO
000007135

Numery rachunków bankowych:

Adres banku: mBank S.A. mBank II O.Korporacyjny w Warszawie

BIC/SWIFT code: BREXPLPWWA2

PLN: 34 1140 1977 0000 5964 0100 1001
IBAN EUR: PL07 1140 1977 0000 5964 0100 1002
IBAN USD: PL28 1140 1977 0000 5964 0100 1012


Kontakt telefoniczny z firmą Ventia w czasie epidemii SARS-CoV-2.

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Specjaliści Techniczno-Handlowi (realizacja zamówień):

Regiony: Mazowieckie, Wielkopolskie, Lubelskie, Zachodniopomorskie - Adam, tel. 503 813 795, adam@ventia.pl

Regiony: Mazowieckie, Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie, Podlaskie - Paweł, tel. 506 666 130, pawelk@ventia.pl

Regiony: Mazowieckie, Śląskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie - Kamil, tel. 512 550 943, kamil@ventia.pl

Regiony: Mazowieckie, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie – Przemysław, tel. 515 349 038, przemyslaw@ventia.pl

Dyrektor Handlowy - Jakub, tel. 506 106 889, jakub@ventia.pl

 

Kierownicy Regionów

Kontakt - Wybierz odpowiedni region wg mapy

 

MAGAZYN

Kierownik Magazynu, Dariusz, tel. 508 195 267, dariusz@ventia.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Doradcy Techniczni:

Regiony: Mazowieckie, Śląskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie - Sylwia, tel. 798 876 375, sylwia@ventia.pl, Magdalena, tel. 572 726 504, magdalena@ventia.pl

Regiony: Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Lubelskie, Zachodniopomorskie - Grzegorz, tel. 512 741 322, grzegorz@ventia.pl

Kierownik Techniczny, Robert, tel. 502 614 493, robert@ventia.pl

 

Kierownicy Produktów:

Komfovent, Dantherm - Paweł, tel. 505 143 710, pawelb@ventia.pl

Havaco, - Rafał, tel. 798 740 360, rafal@ventia.pl

AlpicAir - Magdalena, tel. 572 726 504, magdalena@ventia.pl

Stavoklima, Casals oraz pozostałe produkty Ventia - Robert, tel. 502 614 493, robert@ventia.pl

 

DZIAŁ SERWISU

Koordynator SerwisuAdrian, tel. 789 050 386, adrian@ventia.pl

Realizacja zgłoszeń serwisowych w trakcie epidemii SARS-CoV-2 – info: https://www.ventia.pl/aktualnosci/items/komfovent-praca-serwisu-epidemia

 

DZIAŁ FINANSOWY

Specjalista Finansowo-KadrowyEwelina, tel. 508 562 388, ewelina@ventia.pl

 

W pilnych sprawach prosimy o bezpośredni kontakt z ZARZĄDEM VENTIA

Bogdan Matusiak

Prezes Zarządu

mail: bogdan.matusiak@ventia.pl

 tel. 501 568 638

 

Piotr Wiśniewski

Wiceprezes Zarządu

mail: piotr.wsiniewski@ventia.pl

Tel. 508 255 002

PoznańGdańskSzczecin Warszawa WarszawaŁódźKatowiceRzeszówLublinKrakówWrocław

Mapy dojazdu

Formularz kontaktowy:










Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone