Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) na rynku B2B oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko

Magazynier
miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • prace magazynowe, przyjmowanie i wydawanie towarów oraz kompletacja wysyłek,

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,
  • uprawnienia oraz odpowiednie doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na magazynie wysokiego składowania,
  • znajomość obiegu dokumentów magazynowych,
  • zaangażowanie, obowiązkowość oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę oraz dobre warunki pracy,
  • prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia