Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor produktów dla branży HVAC na rynku B2B oraz generalny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA TECHNICZNO-HANDLOWY

Jeżeli zależy Ci na stabilnej i satysfakcjonującej pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Jeżeli cenisz sobie pracę z urządzeniami HVAC o wysokiej jakości, konkurencyjnymi i o europejskim standardzie. Jeżeli chciałbyś, aby Twoje wynagrodzenie rozwijało się wraz Twoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Jeżeli atmosfera pracy, zespół przyjaznych osób oraz wysoka kultura organizacji stanowią dla Ciebie ważne czynniki.

To poniższe ogłoszenie jest adresowane właśnie do Ciebie.

Miejsce pracy: Raszyn (siedziba firmy)

Numer referencyjny: STH

OPIS STANOWISKA

  • Bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień,
  • Doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert,
  • Obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego oraz kontakty z dostawcami i partnerami handlowymi,
  • Analiza rynku oraz aktywne budowanie bazy kontrahentów, jak również utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • Współpraca z Kierownikami Regionu firmy Ventia.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie oraz znajomość branży i produktów HVAC będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość systemów magazynowo-sprzedażowych będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, zmysł techniczny oraz szybkość uczenia się zagadnień technicznych związanych z branżą HVAC.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie stałe oraz premię wprost uzależnioną od zaangażowania oraz uzyskiwanych rezultatów,

  • Szkolenia wprowadzające oraz produktowe, jak również kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi branży HVAC,

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole oraz dobrą atmosferę i warunki pracy,

  • Prywatny pakiet medyczny Luxmed oraz kartę Benefit MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl z dopisanym numerem referencyjnym: „STH"