Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor produktów dla branży HVAC na rynku B2B oraz generalny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA MARKETINGU

Jeżeli zależy Ci na stabilnej i satysfakcjonującej pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Jeżeli cenisz sobie pracę z urządzeniami HVAC o wysokiej jakości, konkurencyjnymi i o europejskim standardzie. Jeżeli chciałbyś, aby Twoje wynagrodzenie rozwijało się wraz Twoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Jeżeli atmosfera pracy, zespół przyjaznych osób oraz wysoka kultura organizacji stanowią dla Ciebie ważne czynniki.

To poniższe ogłoszenie jest adresowane właśnie do Ciebie.

Miejsce pracy: Raszyn (siedziba firmy)

Numer referencyjny: SM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • bieżące wsparcie operacyjne Działu Marketingu w zakresie prowadzonych działań promocyjnych i komunikacji marketingowej,
  • rozwój oraz bieżąca aktualizacje serwisów internetowych firmy,
  • koordynowanie działań firmy w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Youtube, fora branżowe itd.), w tym: monitoring mediów społecznościowych, prowadzenie kampanii reklamowych, prowadzenie i rozwój  profili firmowych,
  • przygotowywanie prostych prac graficznych np. przeformatowania nośników, opracowanie ikon, itp.,
  • organizacja oraz koordynacja szkoleń oraz eventów firmowych,
  • współpraca z mediami branżowymi, drukarniami i innymi dostawcami usług,
  • współtworzenie oraz korekta materiałów komunikacji marketingowej.
  • bieżąca analiza działań konkurencji w internecie.

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku account executive w agencji reklamowej,
  • doświadczenie marketingowe w firmie o profilu technicznym lub HVAC będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość dostępnych narzędzi reklamowych w mediach społecznościowych oraz doświadczenie w prowadzeniu profilu firmowego na Facebooku, LinkedIn, itp.,
  • doskonała znajomość interpunkcji i składni języka polskiego,
  • dokładność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy wielowątkowej i skupienia się na szczegółach,
  • praktyczna znajomość programów MS Office,
  • znajomość HTML i CSS pozwalająca na samodzielne kodowanie mailingów, LP będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa znajomość programów graficznych Adobe pozwalająca na samodzielne przeformatowanie materiałów będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży,
  • pełne poszanowanie Twojego czasu wolnego (brak nadgodzin i pracy w weekendy),
  • doskonałą, koleżeńską atmosferę pracy,
  • szkolenia wprowadzające oraz produktowe, jak również kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi branży HVAC,
  • wysoki standard biura, dogodną lokalizację oraz dobry dojazd z Warszawy i okolic,
  • prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl z dopisanym numerem referencyjnym: „SM"