Podwyżka obejmuje wyłącznie typoszereg VERSO Standard i wynosi 4%. Ceny pozostałych urządzeń nie ulegają zmianie.
Zmiana cen nastąpi 08.01.2024 (poniedziałek).
Wszystkie zamówienia wysłane do 05.01.2024 (piątek) do godziny 15:00, zostaną zrealizowane w dotychczasowych cenach.

Centrale wentylacyjne Komfovent VERSO Standard

Zamów już dziś.

Mapka Polski

Biuro techniczno-handlowe Gdańsk:
Adam Zagórski - Kierownik Regionu,
tel. 505 927 642

@: adam.zagorski@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Szczecin:
Mateusz Besztak - Kierownik Regionu,
tel. 690 219 220

@: mateusz.besztak@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Bydgoszcz:
Bartosz Sidorko - Kierownik Regionu,
tel. 690 219 181

@: bartosz.sidorko@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Białystok:
Adam Magusiewicz - Kierownik Regionu,
tel. 573 236 281

@: adam.magusiewicz@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Poznań:
Brandon Kunicki - Kierownik Regionu,
tel. 504 120 311

@: brandon.kunicki@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Łódź:
Tomasz Wojtkowiak - Kierownik Regionu,
tel. 506 144 779

@: tomasz.wojtkowiak@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Warszawa:
Krzysztof Serafin - Kierownik Regionu,
tel. 506 698 655

@: krzysztof.serafin@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Warszawa 2:
Hubert Piwowarczyk - Kierownik Regionu,
tel. 506 106 889

@: hubert.piwowarczyk@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Wrocław:
Krzysztof Deniszewski - Kierownik Regionu,
tel. 501 141 807

@: krzysztof.deniszewski@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Katowice:
Robert Osowski - Kierownik Regionu,
tel. 503 476 745

@: robert.osowski@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Kraków:
Grzegorz Drozda - Kierownik Regionu,
tel. 572 779 980

@: grzegorz.drozda@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Rzeszów:
Wojciech Kozak - Kierownik Regionu,
tel. 501 141 018

@: wojciech.kozak@ventia.pl

Biuro techniczno-handlowe Lublin:
Dariusz Hanaj - Kierownik Regionu,
tel. 501 464 121

@: dariusz.hanaj@ventia.pl