Firma Stavoklima s.r.o. jest innowacyjną spółką z wyłącznie czeskim kapitałem od 1994 roku produkującą wyroby dla branż wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i akustycznej. Od początku istnienia firmy wiodącym produktem były kurtyny powietrzne. Obecny asortyment obejmuje kilka grup urządzeń, od charakteryzujących się łatwym montażem kurtyn serii BASIC, poprzez nowoczesne kurtyny serii COMFORT, niezwykle wytrzymałą serię INDUSTRIAL, aż po wyjątkową serię DESIGN, do której należą urządzenia odpowiadające specjalnym wymogom stawianym przez nowoczesne wnętrza. Urządzenia marki STAVOKLIMA były zawsze synonimem zaawansowanej techniki i wysokiej jakości. Długotrwałe próby i właściwy dobór poddostawców i firm partnerskich zaowocowały wieloma ulepszeniami i rozwiązaniami technicznymi. Każdy element jest specjalnie opracowywany przez doświadczony personel korzystający z nowoczesnych technologii. Oprzyrządowanie elektroniczne stało się nieodłączną częścią produktów co pozwala na stały rozwój funkcji sterowania urządzeniami. Wszystkie wyroby wytwarzane są zgodnie z rozwiązaniami technicznymi opracowanymi w CAD / CAM, korzystając z zaawansowanych urządzeń technologicznych. Posiadając szeroki wachlarz narzędzi i oprogramowania symulacyjnego STAVOKLIMA wykonuje analizy zapewniające doskonałe działanie i trwałość każdego detalu swoich wyrobów. Próby prowadzone podczas produkcji i po jej zakończeniu zapewniają 100 procentową niezawodność urządzeń.

pliki/ventia/images/stavoklima/o-stavoklima-1.jpg

pliki/ventia/images/stavoklima/o-stavoklima-2.jpg

pliki/ventia/images/screeny_programow/stavoklima/ratus/ratus_mini.jpg

Własne projekty i budowa

Skuteczność działania i nowoczesne technologie stanowią główne połączenie techniki i zaawansowanej wiedzy technicznej. Wiele narzędzi symulacyjnych CAD/CAM pomaga inżynierom firmy STAVOKLIMA w opracowywaniu optymalnych rozwiązań gwarantujących niezawodność.

Produkcja

Dzięki wytwarzaniu podzespołów na w pełni automatycznych urządzeniach CNC możliwe jest stałe zapewnienie najwyższej jakości. Współpraca i spójne zasady doboru partnerów stanowią założenie stałego wzrostu obecności marki STAVOKLIMA na rynku.

Logistyka

Szybka dostawa podzespołów i części produktów umożliwia przyspieszenie procesu wstępnego montażu i dostarczanie indywidualnych rozwiązań.

Serwis

Wyspecjalizowany personel gotowy do szybkiej reakcji zapewnia właściwe działanie urządzeń i zadowolenie klienta.

RATUS - program doboru kurtyn powietrznych

W 2006 roku firma STAVOKLIMA jako pierwsza wprowadziła na rynek oprogramowanie do obliczeń dotyczących kurtyn powietrznych. RATUS ułatwia obliczenia i umożliwia właściwą ochronę warunków panujących we wnętrzu na podstawie ograniczonego zakresu danych. Program dostępny jest jako FIRMWARE. Kurtyny dobierane są na podstawie podstawowych danych wprowadzonych przez użytkownika, a program umożliwia dobranie nagrzewnic wodnych, wybór właściwych i wymaganych akcesoriów, uzyskanie dokumentacji technicznej oraz generuje dane do tworzenia specyfikacji technicznych. Przygotowaną propozycję można wydrukować lub wyeksportować do pliku PDF.

Econ
kurtyny ekonomiczne
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-ECON-NEW.jpg
Econ-C
kurtyny ekonomiczne
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-Econ-C.jpg
Li
kurtyny komfortowe
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-li.jpg
Axi
kurtyny przemysłowe
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-AXI.jpg
Nucleo 3000
Designer collection
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-Nucleo.jpg
Arcus, Arcus X
Designer collection
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-arcus.jpg
Compact 400
Designer collection
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-compact.jpg
Magnum
Designer collection
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-magnum.jpg
Tubex
Designer collection
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-tubex.jpg
Nevada
aparaty grzewczo-wentylacyjne
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-nevada.jpg
PHZE
czerpnie/wyrzutnie tłumiące
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-czerpnie.jpg
JTH
aerodynamiczne kulisy tłumiące
pliki/ventia/ikonki/stavoklima/ikona-kulisy-tlumiace.jpg

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone