FAQ Produkty akustyczne

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakresie produktów akustycznych STAVOKLIMA. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie, możesz skontaktować się z naszym biurem.

Do czego służą akustyczne produkty tłumiące STAVOKLIMA?

Firma STAVOKLIMA wprowadziła do swojej oferty dwa typy produktów tłumiących:

Oba produkty służą do zmniejszania poziomu hałasu w instalacjach wentylacyjnych i wszędzie tam gdzie zależy klientowi na ciszy.

Do kogo można przesłać zapytanie ofertowe odnośnie produktów tłumiących?

W zakładce Kontakt można znaleźć kontakty do osób zajmujących się ofertowaniem w biurze lub bezpośrednio do kierowników regionalnych. Osoby odpowiedzialne za dany region oprócz wyceny służą również pomocą techniczną.

Jak dobierać produkty tłumiące firmy STAVOKLIMA?

Producent zadbał aby dobór produktów tłumiących był jak najprostszy, w tym celu STAVOKLIMA opracowała program doboru AKUAIR. Do programu wystarczy wprowadzić podstawowe dane, takie jak wymiary kanału, poziom głośności źródła hałasu oraz instalacji wentylacyjnej, a program zaproponuje kilka rozwiązań produktów tłumiących.

Jaki jest okres gwarancyjny na produkty tłumiące firmy STAVOKLIMA?

Gwarancja wynosi 24 miesiące od wystawienia faktury sprzedaży, istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat, o szczegóły proszę pytać przedstawicieli handlowych.

Jak montować aerodynamiczne kulisy tłumiące JTH?

Aerodynamiczne kulisy tłumiące JTH montuje się w prostych odcinkach kanału wentylacyjnego, możliwy jest montaż poziomy, pionowy lub mieszany. Kulisy skręca się między sobą blachowkrętami lub nituje, następnie należy wsunąć grupę kulis do kanału i również skręcić lub nitować.

Jak zamawiać aerodynamiczne kulisy tłumiące JTH?

Po dobraniu w programie AKUAIR kulis tłumiących JTH program generuje kartę doboru, na jej podstawie można dokonać zamówienia podając typ i ilość kulis oraz wymiary kanału. W celu ułatwienia montażu w kanale producent zadba o to aby, dostarczone kulisy były o 3 mm mniejsze niż podany wymiar katalogowy.

W jaki sposób czerpnie/wyrzutnie PHZE absorbują hałas?

Czerpnie wyrzutnie PHZE są produkowane w czterech głębokościach 200, 300, 400 i 600 mm. Materiał absorbujący hałas jest umieszczony w grubości lamel czerpni/wyrzutni powietrza. Im większa głębokość czerpni/wyrzutni PHZE tym jej większa skuteczność.

Jak montować czerpnie wyrzutnie PHZE?

Czerpnie/wyrzutnie PHZE montuje się na zakończeniu kanału za pomocą blachowkrętów, lub bezpośrednio w otworze ściennym za pomocą pianki montażowej (podobnie jak okno lub drzwi).

Gdzie produkowane są produkty akustyczne firmy STAVOKLIMA?

Wszystkie produkty akustyczne STAVOKLIMA produkowane są w Republice Czeskiej w Czeskich Budziejowicach.

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone