FAQ Kurtyny powietrzne

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakresie kurtyn powietrznych STAVOKLIMA. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie, możesz skontaktować się z naszym biurem.

Do kogo można przesłać zapytanie ofertowe odnośnie kurtyn powietrznych?

W zakładce Kontakt można znaleźć kontakty do osób zajmujących się ofertowaniem w biurze lub bezpośrednio do kierowników regionalnych. Osoby odpowiedzialne za dany region oprócz wyceny służą również pomocą techniczną.

Jak poprawnie dobrać kurtynę powietrzną?

Producent zadbał o poprawny dobór kurtyn powietrznych udostępniając bezpłatny program doboru RATUS, który dostępny jest do pobrania z tej lokalizacji (link)

Czy posiadają Państwo w ofercie kurtyny z wymiennikami parowymi?

Tak w ofercie firmy STAVOKLIMA dostępne są kurtyny również z wymiennikami parowymi.

Czy kurtynami marki STAVOKLIMA można sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania?

Tak, po dodaniu modułu BRO istnieje możliwość sterowania kurtynami za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Jaki jest okres gwarancyjny na kurtyny powietrzne marki STAVOKLIMA?

Gwarancja wynosi 24 miesiące od wystawienia faktury sprzedaży, istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat, o szczegóły proszę pytać przedstawicieli handlowych.

Czy uruchomienie kurtyn powietrznych odbywa się w obecności autoryzowanego serwisu?

Nie. Kurtyny powinny być jedynie podłączone przez elektryka z uprawnieniami SEP. Cała dokumentacja, łącznie ze schematami elektrycznymi jest dostarczana z urządzeniem.

Co zrobić w razie awarii urządzenia na gwarancji?

Na stronie znajduje się zakładka Serwis, z której można pobrać formularz zgłoszenia serwisowego. Wypełnione i podpisane zgłoszenie wysyła się na wskazany adres. Po otrzymaniu zgłoszenia serwis będzie niezwłocznie kontaktować się w celu naprawy uszkodzenia.

Gdzie produkowane są kurtyny STAVOKLIMA?

Silniki montowane w kurtynach powietrznych STAVOKLIMA są marki Ziehl-Abegg. Stosowanie wysokiej jakości silników Niemieckiego Producenta jest podstawą niezawodności kurtyn powietrznych STAVOKLIMA.
Produkcja wszystkich pozostałych podzespołów wykonywana jest na terenie Republiki Czeskiej, fabryka jest zlokalizowana w Czeskich Budziejowicach.

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone