Marka HAVACO powstała w wyniku nieustannie rosnących potrzeb rynku HVAC na nowoczesne, niezawodne, a jednocześnie przystępne cenowo urządzenia. Wszystkie produkty marki zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić oczekiwania klientów zarówno pod względem ceny, jak i skuteczności, a zastosowane komponenty zapewniają wysoką niezawodność. Firma Ventia -dystrybutor marki HAVACO - utrzymuje wysokie stany magazynowe jak największej liczby produktów.

Ofertę marki HAVACO możemy podzielić na następujące grupy produktowe: wentylatory, nagrzewnice elektryczne, kurtyny powietrzne, system dystrybucji powietrza Flexo System oraz akcesoria wentylacyjne.

Wentylatory HAVACO

Wentylatory

Wentylatory HAVACO to głównie urządzenia do wentylacji bytowej. Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz prostej konstrukcji, wentylatory cechuje atrakcyjna cena oraz wysoka niezawodność. W ofercie znajdują się: wentylatory kanałowe, zarówno do kanałów okrągłych (ICB), a także prostokątnych (IRB, IRF); wentylatory dachowe z wyrzutem poziomym (RBH, RAH) lub pionowym (RBV, RKV). Bardzo ciekawymi urządzeniami, które zasługują na szczególną uwagę, są wentylatory do odciągów kuchennych, zarówno w wersji dachowej (RKH) jak i promieniowej (IKF, IKB). Specjalnie dostosowana konstrukcja oraz zastosowane materiały pozwalają wentylatorom kuchennym na tłoczenie medium o temperaturze do 120 °C, a uchylna obudowa wentylatorów promieniowych zapewnia wygodną konserwację i czyszczenie wnętrza urządzenia.
Uzupełnieniem oferty wentylatorów są akcesoria dodatkowe takie, jak tyrystorowe i transformatorowe regulatory prędkości obrotowej, presostaty, filtry oraz akcesoria montażowe - opaski złączne i podstawy dachowe.

 

Nagrzewnice kanałowe HAVACO

Nagrzewnice kanałowe

Nagrzewnice elektryczne marki HAVACO są przeznaczone do podgrzewania czystego powietrza. Wszystkie elementy grzejne są wykonane ze stali nierdzewnej, a obudowy z blachy alucynkowej. Wysoka jakość zastosowanych materiałów pozwala na długoletnią bezawaryjną pracę urządzeń. Nagrzewnice są przeznaczone do montażu w kanałach okrągłych (ECH) oraz prostokątnych (RKH). Wersje podstawowe są wyposażone w dwustopniowe zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ewentualna regulacja pracy nagrzewnicy może odbywać się za pomocą prostego termostatu (HTS) lub mikroprocesorowych regulatorów (HRK1, HRK3) pozwalających na dokładną regulację temperatury powietrza nawiewanego oraz powietrza w pomieszczeniu. Na zamówienie dostępne są również nagrzewnice w wersji z regulatorem wbudowanym w skrzynkę przyłączeniową nagrzewnicy, występujące w kilku wariantach (NI; NV; NIS; NI-PTX/PSX), w zależności od sposobu nastawy temperatury.

 

Kurtyny powietrzne HAVACO SIRION

Kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne HAVACO SIRION to urządzenia, które cechuje nowoczesny i estetyczny wygląd. Występują w modułach o długości 1; 1,5; 2m zarówno w wersji „zimnej”, jak i z nagrzewnicą elektryczną (o mocy od 3,5 ÷ 14,0 kW) i są przeznaczone do montażu poziomego. Sterowanie pracą kurtyny odbywa się za pomocą wbudowanego panelu sterowania lub za pomocą dołączonego do kurtyny pilota. Kurtyny wyposażone w nagrzewnicę elektryczną posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz układ opóźniający wyłączenie wentylatora, chłodzący grzałki przed wyłączeniem kurtyny.

 

HAVACO Flexo system

Flexo System

HAVACO Flexo System to kompletne rozwiązanie w zakresie dystrybucji powietrza. W skład systemu wchodzą przewody elastyczne z tworzywa sztucznego HDPE z powłoką antybakteryjną, rozdzielacze, obejścia, przepustnice oraz złączki i uszczelniacze. Przewody występują w dwóch średnicach: 75 mm oraz 90 mm. Niewielka średnica rur sprawia, że z łatwością można zatopić je w konstrukcji stropu, dzięki czemu stają się one całkowicie niewidoczne.
Przykładowe elementy systemu HAVACO Flexo System można zobaczyć na rysunku.

 

HAVACO Produkty do wentylacji

Produkty do wentylacji

Uzupełnieniem oferty HAVACO są akcesoria wentylacyjne, w skład których wchodzą produkty takie jak: zawory powietrzne, anemostaty okrągłe, anemostaty kwadratowe, dysze dalekiego zasięgu i nawiewniki szczelinowe oraz materiały montażowe.
Firma Ventia Sp. z o.o. nieustannie pracuje nad wprowadzaniem do swojej oferty nowych produktów HAVACO, pozwalających na kompleksowe realizowanie inwestycji HVAC.

 

Więcej informacji na stronie www.ventia.pl/havaco

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone