Program Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze. Centrala wentylacyjna Komfovent ze zwrotem nawet do 9000 zł

Produkt roku 2017!

Automatyka Komfovent C6 SMART HOME w rekuperatorach serii Komfovent DOMEKT została Zwycięzcą branżowego konkursu na Najciekawszy Produkt 2017. Wyróżnienie jest o tyle cenne, iż zostało dokonane głosami ponad 6 tysięcy specjalistów na największych branżowych targach Forum Wentylacja 2017.

więcej...


Praktyczne porady
Trzy kroki do energooszczędnej i komfortowej rekuperacji.
Praktyczny poradnik dla każdego inwestora budującego dom. Zobacz od czego zacząć, na co zwracać uwagę i jakich błędów unikać.
 
Odzysk ciepła w wentylacji mechanicznej (rekuperacji) - fakty i mity.
Wymiennik ciepła. Co to jest i co ma wspólnego z odzyskiem ciepła? Rodzaj wymiennika ciepła a realny odzysk. Dowiedz się co decyduje o prawdziwej efektywności rekuperatora i  jak odróżnić średnią całoroczną wartość odzysku ciepła od chwilowego, maksymalnego wyniku uzyskanego w laboratorium (tzw. pułapka wysokiego odzysku).
 
Rekuperacja. Jak inteligentna automatyka wpływa na komfort i oszczędności. Odzysk ciepła - czy tylko to się liczy?
Sterowanie - zobacz różnicę pomiędzy podstawowym sterownikiem a automatyką typu C6 SMART HOME. Zdalne sterowanie, personalizacja ustawień, liczniki zużycia energii – czy to można mieć w standardzie?
 
 
Poradniki video
Wentylacja mechaniczna – co to jest, dlaczego jest potrzebna.
To podstawowy poradnik dla osoby budującej dom. W zrozumiały i przejrzysty sposób wyjaśni Ci dlaczego wentylacja mechaniczna jest potrzebna i jakie daje korzyści.
 
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Jak wybrać rekuperator?
Dowiesz się jak wybrać odpowiednie urządzenie i na co zwracać uwagę. Zobaczysz czym wyróżnia obrotowy wymiennik ciepła, jakie jest znaczenie filtrów  oraz jak ważna jest  automatyka (i sterowanie wentylacją).
 
Rekuperacja. Najpopularniejsze rodzaje odzysku ciepła.
Wymiennik ciepła to serce rekuperatora. Rodzaj wymiennika ma kluczowy wpływ na skuteczność odzysku ciepła i jego średnią wartość w ujęciu rocznym.  Poznasz najpopularniejsze rozwiązania i ich zalety. Zobaczysz  jakich pułapek uniknąć.
 
Rekuperacja. Zobacz jak uzyskać oszczędności i komfort obsługi.
Najnowsze rozwiązania typu C6 SMART HOME oferują szereg udogodnień m.in.: liczniki zużycia energii, funkcje optymalizujące działanie, dopasowane tryby pracy, sterowanie przez internet z każdego miejsca i inne. Zobaczysz się jak dzięki inteligentnemu sterowaniu i licznym funkcjom w prosty sposób zapewnić wysoki poziom komfortu i energooszczędność.
 
 
Materiały do pobrania
Nowoczesna wentylacja z odzyskiem ciepła Komfovent DOMEKT
Komfovent DOMEKT to szereg standardowych central wentylacyjnych (rekuperatorów) przeznaczonych do pracy w budynkach mieszkalnych (domy, mieszkania). Dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenia DOMEKT można zamontować nawet w małych i ciasnych przestrzeniach. Rozwiązania Plug & Play sprawiają, że są one od razu gotowe do pracy, a nowa generacja sterowania Komfovent C6 SMART HOME zapewnia proste, inteligentne sterowanie i wysoki poziom komfortu.
 
Broszura techniczna central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT
Typoszereg central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT oferuje bardzo szeroki wachlarz urządzeń: z odzyskiem ciepła na wymienniku obrotowym, krzyżowym, przeciwprądowym oraz centrale z wymiennikiem obrotowym i pompą ciepła. Urządzenia są wyposażone w zintegrowaną automatykę typu Plug & Play.
 
 
Certyfikaty potwierdzające jakość
Wysoka jakość, energooszczędność i bezpieczeństwo urządzeń Komfovent potwierdzona jest licznymi międzynarodowymi i krajowymi certyfikatami.
 
 


 
 
Zaufali nam
Zobacz jakie marki nam zaufały i gdzie pracują nasze produkty.

 
 
Kontakt
Paweł Bocian
Kierownik Produktu
tel. +48 505 143 710
e-mail: pawel.bocian@ventia.pl
Biura regionalne
firmy VENTIA

więcej...

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone