Wyjazd do fabryki KOMFOVENT. Poznanie twórców sukcesu automatyki C6 SMART HOME.

Dodano: przez Ventia

Wycieczka 2017 Comfovent

Na początku czerwca, firma Ventia, wyłączny przedstawiciel marki Komfovent, kolejny raz zabrała swoich klientów – projektantów oraz instalatorów HVAC na wyjazd do fabryki na Litwie. Powoli liczba klientów, którzy mieli okazję osobiście poznać  jedną z najnowocześniejszych fabryk central wentylacyjnych (Komfovent) zbliża się do pół tysiąca.

Podczas zwiedzania fabryki mogli naocznie  ocenić zaawansowaną technologię, która składa się na proces powstawania urządzeń Komfovent.  Po wizycie podkreślali nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, wysokiej jakości komponenty, drobiazgową dbałości o szczegóły oraz ścisły nadzór i kontrolę na wszystkich etapach produkcji. Jednym zdaniem wszystko to, co ma wpływa na efekt końcowym, czyli wysoką jakość i funkcjonalność central Komfovent. Podczas obecnej wizyty dużo uwagi poświęcono automatyce nowej generacji KOMFOVENT C6 SMART HOME.

Wizyta w fabryce nie jest jedynym punkt programu. Uczestnicy odkryli imponującą wielkością i architekturą wileńską starówkę, zwiedzali zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach, posmakowali doskonałego jedzenia, wybornego piwa Svyturys, czy wykwintnych wódek i nalewek.

 

O marce Komfovent

Producentem central Komfovent jest litewska firma AMALVA, lider w produkcji urządzeń wentylacyjnych w północno-wschodniej Europie. Fabryka mieści się na przedmieściach Wilna w obiekcie, który w 2012 roku został rozbudowany do imponującej powierzchni ponad 40 000 m2. Obecnie, roczna produkcja sięga ponad 20.000 urządzeń, które eksportowane są do blisko 30 krajów Europy, w tym do Skandynawii, Niemiec, Polski.

Wróć

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Nasze wyprzedaże
×