Biuro i magazyn VENTIA otwarte dla Klientów.

Dodano: przez Ventia

Praca VENTIA w czasie epidemii SARS-CoV-2. Realizacja zamówień, czasy dostaw, wsparcie techniczne.

Informujemy, że w związku z kolejnym etapem „odmrażania” gospodarki, firma Ventia otwiera swoje biuro i magazyn dla Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, również stacjonarnie w siedzibie VENTIA, w pełnym składzie osobowym i wymiarze czasowym od poniedziałku do piątku w g. 8-16.

Magazyn firmy pracuje normalnie w zakresie realizacji wysyłek, wydań zamówień, jak i przyjmowania dostaw.

UWAGA!

Ze względu na bezpieczeństwo Klientów oraz naszych pracowników, prosimy o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa – zachowanie odległości 2 m, dezynfekcje rąk oraz witanie się uśmiechem zamiast uściskiem dłoni.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Wszystkie zamówienia są realizowane na bieżąco. Zarówno produkcja, jak i procesy transportów w fabrykach naszych dostawców, przebiegają w sposób normalny. Nie notujemy żadnych opóźnień w realizacji zamówień. Wszystkie terminy produkcji są na zwykłym poziomie - np. dla modeli Central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT i VERSO, które nie są dostępne bezpośrednio z magazynu, czas oczekiwania wynosi 12-13 dni roboczych.

PRACA MAGAZYNU i ZATOWAROWANIE

Magazyn Ventia pracuje pełnym składem osobowym w godzinach pracy firmy (od poniedziałku do piątku w godz.. 8-16). Wysokie stany magazynowe na większość produktów z oferty, pozwalają nam realizować zamówienia od ręki. Realizacja procesów wysyłek spedycyjnych, transportów własnych Ventia, wydań dla odbiorów osobistych z magazynu Ventia, jak również przyjmowania dostaw przebiega w sposób niezakłócony.

TRANSPORT

Transport zamówień realizowany przez firmy kurierskie, z którymi współpracujemy odbywa się bez zakłóceń. Zamówienia złożone do godziny 11, są realizowane jeszcze tego samego dnia. Po godzinie 11, kolejnego dnia roboczego. Dla większego komfortu naszych klientów z Warszawy i okolic wprowadziliśmy własny transport Ventia. Szczegółów na ten temat udzielą Państwu Specjaliści Techniczno-Handlowi.

WSPARCIE TECHNICZNE

Dział Techniczny Ventia pracuje w sposób normalny w pełnym składzie osobowym. Wszyscy Doradcy Techniczni, Inżynierowie Wsparcia Technicznego, Kierownicy Produktów są do Państwa pełnej dyspozycji w godzinach pracy firmy (poniedziałek –piątek, godz. 8-16).

SERWIS

Wszelkie informacje na temat pracy Serwisu VENTIA oraz realizacji gwarancji znajdziecie Państwo pod linkiem:
https://www.ventia.pl/aktualnosci/items/komfovent-praca-serwisu-epidemia

Wróć

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia

© Ventia 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone