Kierownik Regionu Warszawa

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny
przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco
poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK REGIONU WARSZAWA
miejsce pracy:
siedziba Ventia (Warszawa)

ul. Działkowa 121A

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych KOMFOVENT, jak również pozostałych marek i
    produktów firmy VENTIA w zakresie podległego regionu (Warszawa oraz woj. Mazowieckie)
  • Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów
  • Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC
  • Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów
  • Doradztwo techniczne
  • Koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo
  • Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych będzie
    dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych
    rezultatów sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe
  • Prywatny pakiet medyczny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl

Nie ma żadnych produktów dodanych do zamówienia